De Leiding

Landtak

Bevers
jongens en meisjes / 5-7 jaar
Zaterdag 9.30 – 11.30
Coen jans
Email: bevers@scoutingcuijk.nl

Blauwe vogels
gemengd / 16+ (vanaf september 2015 ook 10+)
Woensdag* 18.30 – 20.30
Jolanda Gijzen
Email: blauwevogels-welpen@scoutingcuijk.nl

Kabouters
meisjes / 7-11 jaar
Vrijdag 18.00 – 20.00
Eva Verkerk
Email: welpen-welpen@scoutingcuijk.nl

Welpen
jongens / 7-11 jaar
Vrijdag  18.00 – 20.00
Eva Verkerk
Email: welpen-welpen@scoutingcuijk.nl

Scouts
jongens en meisjes / 11-15 jaar
Vrijdag 19.00 – 21.30 uur (‘s-winters tot 21.00 uur)
Richette Nelissen
Email: scouts-scouts@scoutingcuijk.nl

Explorers
jongens en meisjes / 15-18 jaar
Vrijdag 20.00 – 22.00 (deur open 19:30 uur, uitloop tot 22.30 uur)
Anton Visscher
Email: rsa632-explorers@scoutingcuijk.nl

Roverscouts / Stam
gemengd / 18+
Zondag 13.00 – 17.00 uur
Julian Hofmans
Email: stam-roverscouts@scoutingcuijk.nl

*Blauwe vogels 1x in de 14 dagen.
Watertak

Bootsmaatjes
Jongens en meisjes / 7-11 jaar
Zaterdag 10.00 – 12.00
Marloes Besemer
Email: bootsmaatjes-welpen@scoutingcuijk.nl

Zeeverkenners
jongens en meisjes / 11-15 jaar
Zaterdag 13.00 – 16.30 (‘s-winters tot 16.00 uur)
Brigitte Sibel
Email: zeeverkenners-scouts@scoutingcuijk.nl

Wilde Vaart
jongens en meisjes / 15-18 jaar
Zaterdag 13.00 – 17.00
Sander Rutten
Email: wildevaart-explorers@scoutingcuijk.nl

Roverscouts / Stam
gemengd / 18+
Zondag 13.00 – 17.00 uur
Julian Hofmans
Email: stam-roverscouts@scoutingcuijk.nl