Achter de schermen wordt heel hard gewerkt!

Achter de schermen wordt heel hard gewerkt. Cor en Wim organiseren van alles voor de nieuwe blokhut. De inrichting van de keuken, het materialenhok, de archiefruimte, het opberghok zijn enkele zaken waar ze mee bezig zijn.

Maar de oude blokhut moet daarnaast ook ontruimd worden……Deze week worden het hout- en ijzerafval weggebracht. Er komt een container voor het restafval en het papier-en karton ligt klaar om weggebracht te worden. Wat een klus! Patrick, die dit regelt, bedankt Eva, Marloes, Stein, Julian, Jeroen, Richette, Maarten, Marleen, Cor, Rob, Jack, Wim, Marloes, Patrick, Coen, Martijn en Niels voor hun bijdrage aan het ruimen!

2 Reacties op “Achter de schermen wordt heel hard gewerkt!”

  1. Patrick S. Zegt:

    Ook aan: Patrick R., Martijn, Coen en evt de anderen die zijn vergeten :)!

  2. Marleen Zegt:

    Ze staan erbij!

Laat een bericht achter.