Bericht van het klus-team februari 2010

 

Het klus-team van scouting Cuijk zijn Wim van Rijswijk, Cor Jans en Jan de Keijzer . Sinds kort is  Piet van Eck het team komen versterken. Ze werken al jaren op de Jules, het wachtschip van de watertak. Op dit moment zijn ze bezig met de verbouwing van de stafhut. Cor, Wim, Jan en Piet plaatsen de laatste stukjes van de puzzel weer op zijn plaats. De wanden en het plafond van de stafhut zijn gerestaureerd, nu komt de grote puzzel. Alle afwerklatten moeten weer geplaatst worden. In de loop van de jaren waren er een aantal beschadigd en ook verdwenen. De wanden worden met de oude latten gerepareerd, voor het plafond is Jan nieuwe latten aan het lakken.

 

DSCF4989

 

Over een week of 4 hopen we dat deze klus ook geklaard is.

Dan op naar de volgende klus! Wordt dit het hek of toch het toiletgebouw? Hartelijke groet van een van de klussers.

 

Laat een bericht achter.