Beverweekend en bezoek uit de U.S.A. juni 2011

Onze bevers, jongens en meisjes van 5 tot 7 jaar, gaan niet op zomerkamp. Ze hebben zaterdag en zondag 25 en 26 juni een weekend gehad. Ze sliepen met zijn allen in de blokhut! Het thema was "sprookjesweekend". Ze hebben geknipt en geplakt en een prachtige assepoester gemaakt. Heel knap die kleine handjes….'S morgens kregen de bevers bezoek uit  Amerika. Aleida is bever in Orland, Maine en viert vakantie in Cuijk. Ze wilde heel graag eens hier kijken. Helemaal links op de foto staat Aleida tussen de andere bevers en onze leiding, Kaileigh, Eva, Coen, Deborah en Nanda. 'S middags gingen de bevers een wandeling maken naar Doc, Snoopy, Sleepy en …weten jullie wat ik bedoel?

Een Reacties op “Beverweekend en bezoek uit de U.S.A. juni 2011”

  1. Deborah Zegt:

    het was een geweldig weekend:D

Laat een bericht achter.