Presentatie Scouting Cuijk

Beste ouders,

Op zeer korte termijn start de gemeente met de bouw van onze nieuwe blokhut aan de Galberg.
Hier zijn we uiteraard heel erg blij mee, aangezien we echt toe zijn aan een nieuw onderkomen.

 

Voor de inrichting hebben we geldelijke middelen nodig. Een van de manieren om aan deze middelen te komen is via het Fonds Maatschappelijke Betrokkenheid van de Rabobank. En hartstikke mooi… we zijn genomineerd en krijgen een geldbedrag van de Rabobank. Het kan zijn dat u dit al hebt gelezen in het ledenblad van de Rabobank. De hoogte van het bedrag hangt echter
af van het aantal stemmen dat we krijgen tijdens de ledenvergadering op 21 september 2010.

 

Bij dezen doen we een beroep op u. Wij vragen aan alle leiding, ouders en iedereen die scouting een warm hart toedraagt en die lid is van de Rabobank om op 21 september ‘s avonds massaal aanwezig te zijn op de ledenvergadering om op Scouting Cuijk te stemmen. Zo proberen we onze nieuwe blokhut voor de jeugdleden zo mooi mogelijk in te richten. We hebben uw steun hierbij dus
hard nodig!

 

U kunt zich aanmelden voor de vergadering via de website van de Rabobank: www.rabobank.nl/lvcm. Log in op de ledensite en meldt u aan met uw persoonlijke gegevens.

Alvast onze hartelijke dank,

 

Maurits van Driel
Voorzitter Scouting Cuijk

 

Presentatie; Scouting Cuijk presentatie Rabo

De presentatie bevat een Powerpoint en zal in een nieuw venster geopend worden. U kunt hem ook opslaan op eigen computer indien gewenst.

Laat een bericht achter.