Scouting Cuijk weekend 15,16 en 17 april 2011

Ook dit jaar gaan alle kinderen van scouting Cuijk samen een weekend kamperen. Onze jeugdleden vanaf 5 jaar tot en met de oudsten tot 18 jaar. Alle kinderen van onze watertak en de kinderen van de landtak gaan dit jaar naar Mill. Het bestuur en afgevaardigden van alle leiding organiseren dit jaarlijkse festijn op 15, 16 en 17 april 2011. U hoort nog hoe alles is verlopen.

Ondertussen heeft de watertak de boten oftewel "de vletten" weer te water gelaten. Mogelijk kunt u hen tijdens Koninginnedag zien varen op de plassen bij de Heeswijkse Kampen.

Een Reacties op “Scouting Cuijk weekend 15,16 en 17 april 2011”

  1. Marloes Besemer Zegt:

    Het was een zeer geslaagd weekend!
    Iedereen die mee heeft helpen organiseren, die mee was, die gewoon het hele weekend vrolijk was en mij een leuk weekend heeft gegeven: BEDANKT!!!

Laat een bericht achter.