ScoutShop nieuwsflits

Vandaag in deze nieuwsflits:

  • Op herhaling: Natuurgids
  • Op herhaling: Buitenboek
  • Nieuwe download: de blokhutwijzer
  • Op=op aanbieding
  • Herhaling artikel 10-10-2008
     

Zoals gebruikelijk kan je op de onderstreepte teksten klikken om direct door te gaan naar de website. De OP=OP- en partij-aanbiedingen zijn geldig zolang de voorraad strekt, deze aanbiedingen zijn alleen op verzoek via de winkels verkrijgbaar.

Op herhaling: Natuurgids
 
Nieuwe partij ingekocht: Natuurgids. Dit fantastische buitenboek zorgt ervoor dat je goed voorbereid bent als je eropuit wilt trekken, de natuur in. het boek staat vol praktische tips over kaartlezen, kamperen, knopen leggen en koken in de natuur. Het bevat ook uiteenlopende spelletjes, zoals waterspelen, strandspelen, grasmatspelen, kampvuurspelen,… en ook instructies voor het maken van een rugzak, rubberboot, schommel en nog veel meer. Dit boek is een absolute aanrader voor wie actief de natuur in wil trekken! 120 pagina’s.
 
Van 9,95 voor 6,95 op=op. Artikelnummer: 87267.


Op herhaling: Buitenboek
 
buitenboekNieuwe partij ingekocht: Natuurgids. Deze natuurgids bevat alle informatie die je nodig hebt om de natuur beter te leren kennen. Het Boek geeft praktische tips over natuurtochten, kleding, hulpmiddelen, camouflagetechnieken, voedselsporen en geuren. Vervolgens leer je de dieren te observeren en te herkennen en planten te onderzoeken. Er wordt ook raad gegevens om voedsel te uit de natuur te halen en lekker klaar te maken. Dan is het doe-gedeelte aan de beurt: nestkastjes maken, een voedertafel bouwen, een insectenhotel inrichten,… Met dit natuurboek leer je de natuur op een actieve maniet kennen! 120 pagina’s.
 
Van 9,95 voor 6,95 op=op. Artikelnummer: 87268.

 

Nieuwe download
 
In de categorie Formulieren is een nieuwe titel gratis te downloaden:
 

  • De blokhutwijzer is uit, deze bevat richtlijnen voor scoutinggebouwen. Je kunt deze nu al gratis downloaden. De papieren versie komt later beschikbaar.

Heb jij ook interessante spelideeën, instructies, plaatsen, etc.? Deels ze dan met duizenden andere Scouts en mail ze naar scoutshop@scouting.nl.
 
De ScoutShop is niet verantwoordelijk voor downloads die door derden zijn geschreven.

 

Op=op aanbiedingen

Zolang de voorraad strekt hebben we weer een nieuwe op=op aanbieding. Deze is op verzoek ook verkrijgbaar bij de lokale ScoutShops:
 
sleutelhanger - scoutshopSleutelhanger aluminium
Leuke sleutelhanger in de vorm van een musketonhaak. Je raakt je sleutels nooit meer kwijt met deze karbiner-sleutelhanger. Je klikt hem zo aan je riem of rugzak. Van 2,50 voor 1,00 op=op. Artikelnummer 33084.

Kijk voor een volledig overzicht van alle aanbiedingen op deze link.

 

Herhaling artikel 10-10-2008
Verbeterde toilettas nu leverbaar

 
Het heeft even geduurd maar de nieuwe levering ScoutProof toilettassen zijn binnen. We hebben ze weer in de kleur rood en in het zwart. Wat nieuw is dat ze nu ook een spiegeltje hebben, dus nog praktische zijn. De Scoutcard-prijs blijft 9.95! Artikelnummer: 4003

toilettas - scoutshop

Laat een bericht achter.