The North Face schoenen

 

The North Face schoen Enrapture is een halfhoge outdoorschoen voorzien van Hydroseal, een waterproof membraan. De ideale wandelschoen! Deze schoen is leverbaar in dames-, heren– en kindermodellen. Prijs 64,95 (kindermaten) of 99,95 (dames- of herenmaten). Op bestelling ook leverbaar via de winkels. The North Face is opgericht in 1966, door twee enthousiaste bergbeklimmers. De eerste winkel bevond zich in het hart van San Francisco’s North Beach. Tegenwoordig is The North Face een wereldwijd outdoormerk in het topsegment. De naam is afkomstig uit de bergklimsport. Op het noordelijk halfrond is de noordzijde van een berg (The North Face) doorgaans de koudste, ijzigste en zwaarste route om te klimmen. Een naam die de lading dus volledig dekt! Het logo is geïnspireerd door de Half Dome in Yosemite (CA, USA), éénvan de geweldigste grote bergwanden in de wereld.

 

Laat een bericht achter.