Twee nieuwe speltakken!

Scouting Cuijk breidt in september uit met 2 nieuwe speltakken.
De leden die nu 18 jaar zijn, starten samen met een aantal leid(st)ers een ‘Stam’ voor 18-plussers. Zij komen wekelijks op zondagmiddag bij elkaar. De nieuwe ‘stam kan gebruik maken van alle faciliteiten van Scouting Cuijk: van klimwand tot kampvuurkuil en van blokhut tot boten en bar.
De andere groep is eens in de twee weken op woensdagavond en speciaal voor kinderen vanaf 10 jaar met een verstandelijke beperking. Voor beide groepen kunnen zich nog geïnteresseerden aanmelden. Klik hier voor de contactgegevens. Ook nieuwe leiding of andere vrijwilligers zijn welkom. Geïnteresseerden kunnen altijd contact met ons opnemen via info@scoutingcuijk.nl of telefonisch (06 18406326).IMG_1798

Laat een bericht achter.