We zijn weer begonnen!

Overvliegen 2016Afgelopen zaterdag waren bijna alle speltakken bij elkaar voor het jaarlijkse ‘overvliegen’. Aan de start van het seizoen schuiven de kinderen die te oud zijn geworden voor hun speltak door naar een oudere leeftijdsgroep. Dit gebeurt altijd op een bijzondere manier plaats. Deze keer hadden we met hulp van bouwbedrijf Berghege uit Heesch een hoge kabelbaan gebouwd. Hierlangs vlogen de overvliegers naar hun nieuwe speltak.

Na het overvliegen begint iedereen weer met de wekelijkse opkomsten. Er is ook plek voor nieuwe leden en leiding. Iedereen vanaf 5 jaar oud is welkom, ook kinderen en volwassenen met een beperking. Geïnteresseerden zijn van harte welkom om een kijkje te komen nemen bij één van de speltakken. Klik hier voor meer informatie en de draaitijden.

Laat een bericht achter.