Zeeverkenners maken werk van Valentijn

 

In het weekend van 14 en 15 februari was er voor de zeeverkenners een werk- en Valentijnsweekend georganiseerd. Zaterdag was er naast het nodige werk aan de vletten vooral ook tijd voor een aantal Valentijnsactiviteiten. Zo was er een romantisch diner met na afloop een bioscoopje. De avond werd besloten met een prinsheerlijke nachtwandeling. Hierbij moesten de zeeverkenners op zoek naar de geliefden van een aantal prinsen. Na wat gepuzzel zijn ze gelukkig allemaal gevonden.

Na een korte nacht was er op zondag weer werk aan de winkel. Vanwege het weer niet aan de vletten. In plaats daarvan hebben de zeeverkenners hun eigen bakshoeken geschilderd. Ze zijn nu bijna klaar!

Zeeverkenners: bedankt voor jullie inzet en gezelligheid.

 

Een Reacties op “Zeeverkenners maken werk van Valentijn”

  1. amy Zegt:

    wat voor spellen hebben jullie gedaaaaan en kunnen wij de uitwerking hier van inzien.

     

    gr amy

Laat een bericht achter.