Zeeverkenners met ouders naar de Efteling

Op 20 en 21 juni was het ouder-kindweekend voor de zeeverkenners. Alle zeeverkenners mochten dit weekend één van hun ouders meenemen. Het weekend speelde zich af in de Efteling. Zaterdagochtend werd er in groepjes koers gezet naar de achteringang van het park.


 

Na een bezoek aan het spookslot, de Python, de Gondoletta en de Oude Tuffer kwam iedereen ’s-avonds op de picknickweide weer bij elkaar. Daar werden de onderweg gekochte etenswaren op de barbecue klaargemaakt.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Na afloop ging iedereen per boot weer terug naar Linden waar het bij het kampvuur nog tot in de kleine uurtjes gezellig was. Het begon alweer te schemeren toen de laatste leiding en ouders naar bed gingen.
Toch was iedereen zondag weer bijtijds uit de veren om op te ruimen en te ontbijten. Het weekend werd afgesloten met een levend stratego in "Efteling-stijl" en een een potje Britse Bulldog.

 

 

 

 

 

 

 

Dat we terug kunnen kijken op een geslaagd weekend blijkt ook uit de foto’s!

Laat een bericht achter.